TRHNI SI!!! #1 Kvilda – Bučina

První geoevent v koloběžkovém duchu, který proběhl dne 22. 8. 2015 na Šumavě krásnou 9ti kilometrovou vyjížďkou v počtu deseti účastníků a jedním hafanem.
    Historický první geoevent na koloběžkách pod naší taktovkou. Datum vyšlo na naše první výročí svatby. Původně to byla myšlenka jednoročně opakujícího se eventu na jednom a tom samém místě, ale vše se pak nějak zvrtlo … a my jsme za to rádi. 😛
    Dne 22. 8. 2015 v 10:00 hodin jste se mohli zúčastnit prvního „TRHNI SI!!!. Naše trasa vedla nádhernou přírodou Šumavského národního parku. Přesněji start jsme měli v Kvildě před budovou horské služby a vyrazili jsme do lehkého kopečka směrem k německým hranicím. Cestou jsme si dali malou pauzu na obhlédnutí pramene Vltavy a pak již následoval pro většinu účastníků výšlap do krpálu na vrch Stráž, následoval příjemný sjezd na Alpskou vyhlídku kousek nad stejnojmenným hotelem v bývalé osadě Bučina. V místní restauraci na terásce jsme naší krátkou vyjížďku ukončili příjemným posezením a občerstvením. Povídali si o vznikající vášni ke koloběžkám a všem důležitém v geocachingu.
    9ti kilometrové vyjížďky se zúčastnilo celkem 10 lidí včetně nás a jednoho pejska, Kešáka. Pouze my jsme ale jeli na koloběžkách, ostatní na kolech. Ale díky půjčování si kolobek ostatními během jízdy, věříme, že příště se nás tu koloběžkářů sejde vícero. Cestu zpět na Kvildu si mohl každý zvolit podle svého. My zvolili tu nejjednodušší a to luxusním sedmikilometrovým sjezdem. Přece jen jsme ještě pak pokračovali dál do Atýglu.
    Byl to neskutečně parádní den a tak jsme se rozhodli, že nezůstane jen u jednoročního opakování, ale že z toho zavedeme pravidelně nepravidelné vyjížďky podle toho, kam se zrovna vrtneme. 🙂 Moc všem děkujeme za účast!
 
Celou fotogalerii si můžete prohlédnout zde FOTO Trhni si!!! #1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *