TRHNI SI!!! #2 Nové Strašecí – Bucek

Druhé pokračování koloběžkového eventu, tentokráte v okolí Lodenických rybníků, kde jsme dne 12. 9. 2015 projeli trasu dlouhou 15 kilometrů za účasti dvaceti osmi kačerů a tří geopejsků.
Společné foto Koloběžci
    Jak jsme již psali u předchozího dílu, představa vyjížděk na koloběžkách v rámci geocachingu se nám zalíbila natolik, že druhé pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat. A my tak mohli vyrazit na další prima vyjížďku ve skvělé partě.
    V sobotu jsme v jednu hodinu odpoledne vyrazili z náměstí v Novém Strašecí směrem k Lodenickým rybníkům. Projeli jsme po pěkné cyklostezce okolo přírodní památky Louky v oboře Libeň až do Mšeckých Žehrovic, odkud jsme se po silnici vydali do Lodenic. Tady jsme si projeli asi nejhorší část trasy a to po poli až k Červenému rybníku. V nedaleké hospůdce v kempu Červená stráň jsme si udělali menší občerstvovací pauzu a dojeli jsme i pár hrdinů, kteří naši trasu absolvovali pěšmo s hodinovým předstihem. Po krátkém posezení jsme jeli příjemnou cestou lesem a míjeli postupně Mlýnský a Pilský rybník, rybníky Velkou a Malou Punčochu až jsme dojeli do chatové oblasti V Bahnách, která se nacházela už jen malý kousek od našeho cíle, kterým byla hospůdka U Buráka u Buckého rybníka.
    Zde následovalo velmi příjemné povídání si o geocachingu a koloběžkách a zážitků z dnešní 15ti kilometrové vyjížďky. Pak přišlo na řadu společné. Oproti první vyjížďce se nás tu sešlo už víc a tentokrát i pěkná skupinka koloběžkářů. Bylo nás celkem šest trhálistů a dokonce i dva pejsci, kteří si střihli pobíjání u koloběžek. Začínáme se hezky rozrůstat. 🙂 Všem opět moc děkujeme. Bylo to skvěle strávené odpoledne.
 
 
Celou fotogalerii si můžete prohlédnout zde FOTO Trhni si!!! #2