TRHNI SI!!! #3 Lány – Kladno

    Třetí vyjížďka v pořadí, která proběhla dne 7. 5. 2016 a při které jsme zvolili trasu z Lán na Kladno. Najeto 17 kilometrů v počtu 27 účastníků, tentokráte nejen z řad kačerů.

 
Trhni si!!! #3 Logbook Pětice opozdilců
    Pro třetí vyjížďku jsme zvolili krásnou trasu po parádní cyklostezce z Lán na Kladno. V sobotu 7. května jsme se v jednu hodinu sešli v Lánech před místní restaurací Narpa, odkud náš výlet mohl být odstartován. Na startu se náš sešlo jedenadvacet, z toho pouhých pět lidí na kolech. Neskutečný obrat v počtu koloběžek vs. kol, ke kterému přispěli i Crussis koloběžky, kteří byli tak moc hodní a zapůjčili nám pár strojů na vyzkoušení. Moc jim za to děkujeme!
    Z lánského náměstí jsme vyrazili okolo zámku a kasáren směrem na kladensko-lánskou cyklostezku, která vedla přes Pustinku a pod Tuchlovickou haldou. Trasa zde se napojuje na pěkně opravenou asfaltku vedoucí po náspu bývalé železniční vlečky. Cestou míjíme Srby a projíždíme okolo nádraží Kamenných Žehrovic a na Bílých vrškách až dojíždíme do kladenského lesíku U Lapáku. Odtud již kolmo přes les do dnešního cíle „NOVO Baru“. Kde probíhá již tradiční vyhodnocení celé dnešní vyjížďky nad sklenicí krásně vychlazeného piva.
    V cíli se k nám připojuje ještě dalších šest lidí na koloběžkách, kteří bohužel propásli náš start v Lánech. Celou cestu nám vyšlo parádní počasí, svítilo sluníčko a bylo bezvětří. Jsme rádi, že se zúčastnilo i několik mudlů (lidé, kteří nepropadli geocachingu) a mohli si s námi vyzkoušet koloběžky. Již nyní se těšíme na další pokračování. Na závěr nám nezbývá nic jiného, něž poděkovat za Vaši účast a doprovod na 17ti kilometrové trase třetího kolobkového eventu.

 

Celou fotogalerii si můžete prohlédnout zde FOTO Trhni si!!! #3