TRHNI SI!!! #4 Kladno – Červená stráň

Skoro na den přesně se po roce v rámci našeho čtvrtého pokračování vracíme k Lodenickým rybníkům. 18 kilometrů dlouhá trasa vedla z Kladna do kempu Červená stráň a zúčastnilo se jí 39 koloběžců a cyklistů.
     V sobotu 4. září se scházíme v jedenáct dopoledne na již čtvrtém pokračování TRHNI SI!!! eventu. Tentokrát je náš start před hlavní branou kladenského Sletiště. Jsme překvapeni, kolik účastníků se tu schází. Přesně 34 lidiček. Poprvé se k nám připojuje i pár koloběžkářů z facebokové skupiny „koloběžky Kladno a okolí“. Před sletištěm je k naší radosti opět citelná převaha koloběžců nad cyklisty. Vše je zdokumentováno tradiční hromadnou fotografií. V průběhu cesty se k nám ještě připojí dalších pět účastníků.
     Trasa, která měří něco málo přes 18 kilometrů, vede z již zmiňovaného Sletiště, přes rozdělovský lesík až na lánskou cyklostezku. My z ní kousek za Srby odbočujeme a projíždíme vesničkou Kačice a dále po nezpevněné cestě mezi poli až do Lodenic. Zde se napojujeme, na nám, již známou trasu  podél Lodenických rybníků až do restaurace v kempu Červená stráň. Po celou dobu naší vyjížďky panovalo krásné babí léto a my si tak mohli cestu vychutnat a odlovit i několik málo keší po trase.
     U posezení v místní restauraci probíhá klasická debata o koloběžkách, výměna trackovatelných předmětů i povídání si o nejen geocachingových a koloběžkových zážitcích. Jsme rádi, že se tato tradice v podobě TRHNI SI!!! eventu parádně ujala a že se nás každým pokračováním schází víc a víc. A hlavně na kolobkách. 🙂 Opět Vám všem děkujeme za krásně strávenou sobotu a už nyní se moc těšíme na další vyjížďku.

 

Celou fotogalerii si můžete prohlédnout zde FOTO Trhni si!!! #4