Jak název již napovídá, chceme Vás požádat o pomoc s výběrem chybějící části logo na naší geoexpedici „Napříč stoletím aneb Sarajevo – Lámy 2018“. Budeme rádi, když se do hlasování zapojíte.

 
     Jak jste si již v předchozích příspěvcích mohli všimnout, tak jsme Vás prosili, ať společně s námi zatnete pěsti, aby nám vyšla jedna hezká spolupráce. A musíme poděkovat, že jste palce drželi opravdu pevně, protože nám to vyšlo.
     S radostí Vám můžeme oznámit, že zanedlouho bude naše logo kompletní.
    Vzhledem k tomu, že nám chyběla jeho druhá část, která bude součástí pamětních dřevěných „mincí“ i našeho tradičního geoexpedičního trička (možná se z něj nakonec stane i eventové CWG pro event v Lánech), zkusili jsme požádat o pomoc žáky ze Základní školy Charlotty Gariggue Masarykové v Lánech, aby nám s tím pomohli. Nakonec se toho ujali děti z osmě třídy.

     Dnes jsme z rukou paní ředitelky Ivety Vrabcové převzali 20 krásných obrázků, za které, nejen „osmákům“ moc děkujeme.
     Původně jsme chtěli vybrat doplnění loga sami, ale bohužel jsme narazili na zásední problém. Nedokážeme se rozhodnout, který z obrázků by to měl být. Nakonec jsme vybrali osm z nich, které se nám osobně líbí nejvíce a zbytek, bychom s dovolením, nechali na Vás…
 
Dejte „To se mi líbí“ pod soutěžní obrázek, který je pro Vás ten nejlepší a který si myslíte, že by naše logo perfektně doplnil. Hlasovat můžete do 18. dubna 2018 do 23:59 … obrázek, který získá nejvíce „lajků“ se stane součástí našeho loga a ani jeho autor/ka nevyjde na prázdno.
 
Děkujeme Vám za pomoc při rozhodování! Věříme, že vyberete ten nejlepší. Hlasovat můžete zde: Hlasování

 

SOUTĚŽNÍ OBRÁZKY:
Nepostupující obrázky: